Kodėl veido kaukės yra naudingos Jūsų veido odai?

 • Veido kaukė tai SPA veido odai Jūsų namuose!!!

  Veido oda yra viena būtiniausiai reikalingų prižiūrėti, todėl veido kaukė puikus pasirinkimas. Veido kaukės yra viena iš dalių skirtų jūsų odos priežiūrai, turinčios nepakeičiamą naudą jūsų veido odai. 

  Nors jų dėvėjimo laikas gali būti įvairus, tačiau odos valymo tai užtruks vos 10 - 15 min. Žinoma, geriausias būdas naudoti veido kaukę yra po veido valymo, žinant savo odą arba po veido masažo.

  Veido kaukės padeda Jūsų oros tipui ir būsenai. Jei Jūsų veido oda išsausėjusi - veido kaukė turi drėkinti odą. Jeigu Jūsų oda yra raudona ir jautri, kaukė turi raminti ir švelninti. Jei veido oda riebi oda privalo padėti ištraukti nešvarumus iš veido. 

  Kaip minėjome veido kaukei užtruks vos 10 - 15 minutės, kad joje prisodrinti ingridientai tokie kaip juodasis purvas, aloe vera, jūros dumbliai eteriniai aliejai ir vitaminai, įsigertų į jūsų odą. Kai tik veido kaukės gydomasis laikas praėjo, ją nuėmus galite dėti tolimesnes veido priežiūros dalis: tonerį, serumą, drėkiklį, akių kremą bei veido kremą.

   

  KĄ GALI STEIKTI VEIDO KAUKĖ JŪSŲ ODAI?

   

  Pagrindinis veido kaukės uždavinys ir tikslas yra užtikrinti jūsų veido odos tinkamą būseną, todėl kaukės išsirinkimo procesas turi būti svarbus. Siūlome dėl Jums tinkančios kaukės pasitarti su konsultantu, kuri iš 9 rūšių Jūsų veido odai tiktų labiausiai. Ne visada brangios kaukės yra Jums reikalingos, nes dažniausiai jos yra skirtos profesionaliam naudojimui (SPA centra, masažo kabinetai), bet ne kasdieninei veido priežiūrai. 

  Priklausomai nuo ingredientų, kuriuos galite rasti ties kiekviena kauke, jos gali tvirtinti jūsų odą, drėkinti, gydyti, valyti, raminti bei gaivinti.

  Yra kelių skirtingų tipų kaukės:

  1. Purvo kaukės yra prisodrintos absorbuojantį efektą turinčių medžiagų, kurios padeda jūsų odą valyti nuo susikaupusių nešvarų.

  2. Kreminės kaukės yra kurtos drėkinti ir gydyti odą. Užtepus jas ant odo jos pavirsta į standžią formą. Jos yra vertos dėmesio, tačiau sunku naudotis

  3. Popierinės veido kaukės. Jos prisodrintos jūsų odai reikalingų medžiagų, o panaudojimas yra be galo paprastas. Tereikia išimti ir užsidėti ant veido.

  Galime išskirti 6 žingsnius, reikalingus sveikai ir švytinčiai odai.

  Mūsų pagrindinis tikslas yra padėti Jums išsirinkti labiausiai tinkančią veido kaukę Jūsų odai. Tačiau šiais žingsniais mes patarsime, kaip jas geriausiai naudoti:

   

  1.  Visų pirma nuvalykite savo odą miceliniu vandeniu, kad mirusios odos ląstelės būtų pašalintos nuo veido odos ir leistų kaukės lengviau įsigerti;

  2. Užsidėkite veido kaukę. Dažniausiai moterys mėgsta kaukę dėtis prieš eidamos į vonią dėl to, kad iš karštos vonios sklindanti drėgmė neleidžia išdžiūti veido kaukei. Kuo ilgiau veido kaukė išlieka šilta ir drėgna tuo ilgiau veikia joje esantys ingridientai. 

  3. Priklausomai nuo gamintojo instrūkcijų kelioms minutėms likus iki veido kaukės nuėmimo uždėkite karštą kompresą ant veido iki tol kol būsite pasiruošusios nuimti veido kaukę.

  4. Nuėmus veido kaukę sudrėkinkite veido odą. Sausai veido odai rekomenduojame drėkinančiu odą kremu. Normaliai ir riebiai odai naudokite lengvos sudėties serumą. Veido kaukę patartina naudoti nuo 1 iki 3 kartų per savaitę priklausomai nuo veido odo riebumo arba sausumo. 

  Išsikiriame 5 pagrindinius privalumus, kodėl verta naudoti veido kaukę.

  1. Atnaujina veido porus: veido kaukė padeda jūsų odai tapti švaresnei. Veido kaukė isiskverbia ir ištraukia porus iš mirusios odos ląstelių, kurios gali būti pražudytos dėl medžiagų apykaitos ir naudojamų aliejinių medžiagų.

  2. Padidina drėkinimą. Veido kaukės vienas iš tikslų yra drėkinti jūsų sausą veido odą. Kaukėje esantis vanduo įsigeria giliai į odos sluoksnį, jį suminkština pagerindamas elastingumą. Kai oda yra tinkamai drėgna kasdieninis makiažas taps greitesnis ir ilgiau išsilaikantis. Tačiau svarbiausia, kad Jūsų oda taps jauna ir sveika. 

  3.Mažina raukšles. Reguliarus veido kaukių naudojimas sumažins amžiaus požymius, raukšles. Jūs galėsite džiaugtis švelnesne ir lygiasne veido tekstūra. 

  4. Suteikia veido odai natūralų tonusą. Veido kaukės yra kuriamos tam, kad sumažinti pigmentacines dėmes. Jos skatina prakaito liaukių sekreciją, kad oda gautų daugiau deguonies.  

  5. Tvirtina odą. Netvirta oda Jūsų veido išvaizdą gali pasendinti daugiau nei iš tikrųjų yra. Tačiau ši problema yra labai lengvai išsprendžiama naudojant veido kaukes. Mūsų puslapyje rasti ne vieną kaukę, kuri yra sukurta būtent odos tvirtinimui, jos drėkinimui ir apsaugai.   

  Nepaisant aukščiau išvardintų  Jūms teikiamų privalumų, veido kaukė padės atsipalaiduoti. Jūs laisvai sau skirsite laiko atsipalaidavimui, kol veido kaukė veiks. Jūs sumažinsite streso lygį, o tai privers jausti žymiai geriau. Nepriklausomai nuo to ar naudosite pilingo ar popierinę veido kaukę Jums tai bus vienas malonumas. 

  Atsižvelgiant į veido kaukės teikiamus privalumus Jūsų veido odai, tikrai nesuklysime patardami Jums, kad tai verta įtraukti į savaitinę veido priežiūros rutiną.

   

  Daugiausiai yra žinoma apie tepamas veido kaukes, tačiau žemiau trumpai aptarsime naujovę lakštines veido kaukės.

  KAS YRA LAKŠTINĖ VEIDO KAUKĖ?


  Lakštinė veido kaukė yra pagal veido formas pagaminta kaukė veidui, kurios medžiaga prisodrinta gydomųjų ingridientų. Kaukės lakštas gali būti gaminamas iš įvairių medžiagų: popieriaus, pluošto arba gelinio tipo. Šios kaukės yra skirtingos nuo tepamų veido kaukių tuo, kad Jums šią kaukę tereikia išpakuoti ir uždėti ant nuvalytos veido odos. Lakštinė veido kaukė yra supakuota po vieną ir naudojama tik vieną kartą, kas leidžią ją panaudoti greitai ir lengvai.  

  KAIP NAUDOTI LAKŠTINĘ KAUKĘ?


  Tai labai paprasta! Uždėkite ją ant švaraus veido ir palikite 20-30 minučių. Tuo metu kai dėvite veido kaukę galite atsipalaiduoti gulėdamos vonioje po darbo dienos ir jausti, kokį nuostabų poveikį ji suteikia Jūsų veido odai. Lakštinę veido kaukę galima dėvėti ir atliekant kasdieninius namų ruošos darbus: tvarkant, gaminant arba tiesiog žiūrint televizorių. Šią veido kaukę galite naudoti kasdieną, tačiau labiausiai tai priklauso nuo Jūsų veido odos būklės. Patartina veido kaukę naudoti bent vieną kartą per savaitę. 

  KOKIA YRA LAKŠTINĖS VEIDO KAUKĖS KILMĖ?

  Lakštinė veido kaukė kilo iš Pietų Korėjos, žinant jos tiesioginė odos priežiūros paskirtį. Šiandieną lakštinės veido kaukės yra labai paplitusios Azijos žemyne. Lakštinė veido kaukė pastaruoju metu sparčiai keičia visą grožio industriją įgaunant vis daugiau populiarumo JAV ir Europoje. JAV atlikus tyrimą gauti rezultatai labai nustebino - pardavimai padidėjo 60% ir viršijo kitos rūšies veido kaukių pardavimus.

  KODĖL VERTA RINKTI LAKŠTINĘ VEIDO KAUKE VIETOJE TEPAMOS?

  Lakštinė veido kaukę pasižymi greitu efektu veikiant odą. Kaukės yra prisodrintos įvairiais vitaminais ir mineralais, todėl odos neišsausinsite kaip tai gali nutikti su tepama kauke. Lakštas, kuris dedamas ant Jūsų veido, padeda lengviau įsisavinti serumą Jūsų odai. Mūsų el. parduotuvėje galite pasirinkti ir veido kaukes, kurios Jūsų odą pavers lygesne ir šviesesne. Šio tipo veido kaukės nepalyginamai yra pigesnės nei eiti į SPA veido procedūroms, o jas naudoti yra ypač paprasta.