Hialurono rūgštimi praturtinta kreminė pudra

 • Kraunamos nuotraukos
  804
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 •  

  Ar Jūs visada turite išsausėjusią veido odą?

   

  Ar Jūsų odos išsausėjimas susijęs su sezono laiku?

   

  Ar Jūsų veido oda išsausėjusi dalimis?

   

  Visų pirmiausia svarbu suprasti šių dviejų terminų skirtumus:

  Sausa veido oda – tai toks veido odos tipas.

  Dehidratavusi veido oda – laikina odos būsena, dėl kurios gali kentėti kiekvienas odos tipas.


  Ar Jūsų veido oda visada išsausėjusi?

   

  Jeigu atsakymas taip, Jūs galite drąsiai teigti, jog Jūsų odos tipas yra sausa oda. Nereikia pergyventi, sausa oda dažnai yra paveldėta. Jūsų genetinis kodas užprogramuotas taip, kad išleidžia daugiau drėgmės nei standartiškai turėtų.

  Jeigu Jūsų atsakymas ne ir Jūs neturėjote didelių hormoninių pasikeitimų pvz., nėštumas, menopauzė, labiausiai tikėtina, kad Jūsų oda yra tiesiog laikinai dehidratavusi, todėl patartina drėkinti veido odą renkantis veido kaukes, kremus arba drėkinančias makiažo bazes, kurias galite rasti mūsų parduotuvėje.

   

  Ar Jūsų odos išsausėjimas susijęs su sezono laiku?

  Jeigu atsakymas taip, tokiu atveju Jūsų oda tiesiog laikinai dehidratavuis. Tai dažniausiai atsitinka žiemos periodu, kai krinta oro temperatūra, santykinė oro drėgmė sumažėja tiek lauke, tiek patalpose dėl šildymo, dažnai prausiatės po karštu dušu ir visa tai priverčia odą išsausėti.

  Jeigu atsakymas yra ne, greičiausiai sausa oda yra Jūsų odos tipas. Sausa oda būna visais metų laikais, nes, kaip ir minėjome, oda dėl savo genetinio kodo negali išlaikyti drėmės ląstelėse visais metų laikais.

  Jeigu Jūsų atsakymas kaip ir, tikriausiai Jūsų odos tipas taip pat yra sausa oda. Sezoniniai pokyčiai taip pat daro įtaką Jūsų odai. Odos drėgnumą lengviau reguliuoti drėgnesniais sezono laikais ir sudėtingiau sausesniais, kaip minėta žiemos ir šalto oro.


  Ar Jūsų veido oda išsausėjusi plotais?

   

  Jeigu atsakymas taip, labiausiai tikėtina, kad Jūsų oda išsausėjusi laikinai. Sausos dėmelės parodo, kad tose vietose odos ląstelės susiduria su žymiai didesniais hidratacijos įšūkiais. Tai gali būti dėl alergenų, tokių kaip Jūsų odos priežiūros produktuose esantis alkoholis.

  Staigus sausų plotelių atsiradimas ant odos taip pat gali būti alergenų indikatorius, kad Jūsų oda netoliaruoja tam tikrų makiažo arba skalbimo priemonių, drabužių arba maisto.

  Jeigu atsakymas yra ne, Jūs turite sausą odos tipą ir labiausiai tikėtina viso kūno. Sausumas gali būti lengviau pastebimas tam tikrose zonos ir mažiau kitose, bet tai nėra tas pats kaip sausi odo plėmai.

  Jeigu Jūs susiduriate su aukščiau aprašytomis veido odos problemomis mes turime Jums išeitį.

   

  Tai INGRID DR MAKE-UP KREMINĖ PUDRA PRATURTINTA HIALURONO RŪGŠTIMI!

   

  Hialurono rūgštis - tai išmanioji vandenį sulaikanti medžiaga.

  Kodėl išmanioji? Nes ji pati priklausomai nuo metų laiko ir klimato reguliuoja, kiek drėgmės reikia išlaikyti ir kiek sugerti.

  Tyrimais įrodyta, kad kiekvieno iš mūsų odoje, sąnariuose yra apie 15 g. kasdien suskaidomo ir susintetinamo hialurono. Ar galite patikėti, kad 1 g. hialurono rūgšties išlaiko apie 1000 ml skysčių, kurie yra svarbūs norint odą išlaikyti elastingą, sveikos spalvos, be raukšlių?

  INGRID Dr Make-Up - tai revoliucinė maitinamojo serumo ir šilkinio lygumo bei stangrumo kombinacijos kreminė pudra. Ši inovatyvi ir stulbinamai lengva formulė, praturtinta hialurono rūgštimi, efektyviai stangrina ir drėkina odą, tuo pat metu suteikia ypatingai lygios, užmaskuotos odos efektą. Nors hialurono rūgštis buvo atrasta dar 1934 metais, tačiau pagaminti kosmetikos produktą dėl hialurono molekulių dydžio buvo labai sunku. Tačiau štai ir revoliucija!!!!

  Su šia kremine pudra jūs atstatysite audinius bei sukursite apsauginį sluoksnį nuo kenksmingų mikroorganizmų.

   

  KAIP VEIKIA INGRID DR. MAKE UP KREMINĖ PUDRA PRATURTINTA HIALURONO RŪGŠTIMI?

  Kreminėje pudroje esanti hialurono rūgštis drėkina odos paviršiaus ląsteles, sulaiko vandenį taip apsaugant odą nuo purvo ir kitų teršalų net ir naudojant kreminę pudrą. Naudojant šią kreminę pudrą efektą pasimatys po 2 savaičių reguliaraus naudojimo net ir nesistengiant odos drėkinti papildomomis priemonėmis tokiomis kaip kremai arba veido kaukės.

  Puiku yra tai, kad Jums nereikia leisti skausmingų ir brangių injekcijų su hialurono rūgštimi, o ant odos esanti kreminė pudra veiks visą dieną net Jums esant darbe arba pramogaujant.

   

  Moterys nepraleiskite progos saugoti savo odą ir kartu spindėti naudojant kreminę pudrą!!!

  Odos tipai :

  Normali

  Sausa

  Jautri

   Kiekis: 30 ml

   JŪS VISADA GAUSITE GERIAUSIUS REZULTAUS KREMINĘ PUDRĄ NAUDOJANT SU KITAIS INGRID PRODUKTAIS!!!