Kreminės pudros - kaip išsirinkti?

 • KAIP TINKAMAI IŠSIRINKTI KREMINĘ PUDRĄ INTERNETU?

  Suprantama, kad dekoratyvinės kosmetikos pirkimas internetu kartais gali būti sudėtingas. Mes suprantame, kad sudėtinga žinoti, ką perkate iki to momento, kol Jūs užsakytą produktą gaunate į pašto dėžutę. Tačiau pirkimas internetu gali būti labai paprastas, taupantis Jūsų laiką ir energiją ir skaitant toliau pamatysite, kaip teikiama nauda gali pranokti keliamas rizikas.

  Kaip surasti tinkamą kreminę pudrą internetu, kuri Jums puikiai tiktų be testavimo? Remiantis visažistų rekomendacijomis išvardiname 4 pagrindinius principus, į ką atkreipti dėmėsį perkant kreminę pudrą internetu.

   

  1. ŽINOKITE SAVO ODOS ATSPALVĮ.

   

  Pirmas žingsnis renkantis kreminę pudrą yra žinoti, koks yra Jūsų odos atspalvis. Tai padės išsirinkti tinkamiausią kreminės pudros atspalvį tinkantį Jūsų odos spalvai. Pradėkite nuo to, ar Jūsų odos atpalvis vėsus ar šiltas. Tai galite nuspręsti galvodamos apie tai, kokie neutralūs atspalviai tinka Jums labiausiai. Jeigu Jūsų oda, akys, veidas atrodo geriau su šviesiai baltais arba visiškai juodais Jums tinkamiausia vėsūs atspalviai. Jeigu Jums priimtinesnė dramlio kaulo, kreminiai, rudi atspalviai Jums labiau tinkama šilti atspalviai.

  Ypač atkreipkite dėmesį į Jūsų plaukų ir akių spalvą. Šios spalvos taip pat gali padėti nuspręsti, kurios Jūsų norimą odos atspalvį. Dažnai moterys, kurioms tinkama šaltesni atspalviai turi mėlynas, pilkas arba žalias akis ir švieius, rudus arba juodus plaukus. Tuo tarpu šiltesnių atspalvių savininkės rudas, gintarines arba lazdyno riešuto spalvos akis ir raudonus, rudus plaukus.

  Dar vienas patogus būdas yra nustatyti odos atspalvį, kaip Jūs įdegate saulėje: raudonai ar rudai? Kai Jūs būnate saulėje Jūsų oda tampa aukso-rudos spalvos, ar visų prima įdegate raudonai? Jei įdegate rudai - esate šiltų atspalvių savininkė, jei raudonai - šaltų.

   

  2. RASKITE SAVO PARDAVĖJĄ!

   

  Turite žinoti, ką gamintojas ir pardavėjas nori Jums pasakyti. Ar Jums yra svarbu įpakavimas, kuriuo galite pasigirti, kad turite savo kosmetinėje, ar Jums svarbu, ką su produktu galite padaryti?

  Supraskite, ko Jums reikia Jūsų norimam makiažui. Rinkitės produktą, kuris reprezentuotų Jus pačią ir tuo kas esate. Jūs esate tai, kas gali žibėti, jaustis wow, todėl produkciją Jums lieka tik išsirinkti mūsų el. parduotuvėje.

   

  3. PASIRINKITE FORMULĘ IR DENGIMĄ IŠ WWW.FEELTHEWOW.LT ASORTIMENTO. 

  Riebiai odai labiausiai tinkama matinio efekto kreminė pudra. Norint labiau kontroliuoti blizgesį kompaktinė pudra yra Jūsų atsakymas. Šiam odos tipui rekomenduojame rinktis INGRID Ideal Matt kreminę pudrą.

   

  Jeigu Jūs turite normalią odą - kreminė pudra yra 100% teisingas sprendimas, nes ją lengva užtepti bei lygiai padengti visą veidą. Su kremine pudra visi odos nelygumai pasidengs žymiai geriau ir lengviau.

  Kadangi oda gali būti vietomis sausesnė, o vietomis riebi kreminė pudra leis Jums būti lanksčiai. Jūs galėsite padengti odą ten kur Jums reikia, nesibaiminant, kad oda gali išsausėti. Šios odos tipui rekomenduotume rinkti INGRID ideal face kreminę pudrą. Jeigu norite, kad oda turėtų skaistumo rekomenduojame naudoti INGRID Idealumi nude kreminę pudrą.

  Jeigu Jus kankina sausa oda - visa tai yra susiję su hidratacija. Atsiminkite, kad tokiai odai yra ypač svarbu drėkinti, drėkinti ir dar kartą drėkinti odą!!! Kreminė pudra INGRID Dr. Make up praturtinta hialurono rūgštimi yra pats protingiausias pasirinkimas tokios odos savininkėms. Jeigu ant Jūsų odos atsirado tamsios pigmentacinės dėmės, randai nuo aknės ir t.t. rinkitės kreminę pudrą, kuri gebėtų užslėpti šiuos nelygumus. Visiškas padengimas yra būtinas, kuriant pagrindą kitiems dekoratyvinės kosmetikos produktams. Jeigu Jūs turite jautrią arba aknės odą, rekomenduojame mineralinę kreminę pudrą INGRID Mineral silk&lift.

   

  4. PERŽIŪRĖKITE APŽVALGAS APIE PRODUKCIJĄ

   

  Pirkti kosmetiką internetu yra sunku didžiajai daugumai žmonių. Rinkoje yra daug įvairios produkcijos, todėl siūlome pasikonsultuoti su parduotuvės administracija ir peržiūrėti bloger'ių vaizdo įrašus.

  Dekoratyvinės kosmetikos parduotuvės, kurios savo asortimente turi didelį asortimentą skirtingų gamintojų produktų ne visada nori sukurti pridėtinę vertę paprastam vartotui. Siūlome atkratyti tas dekoratyvinės kosmetikos parduotuves, kurios neturi aiškios koncentracijos į konkretų gamintoją, o siūlo dviejų trijų ar net daugiau skirtingų gamintojų produktus. Taip pat ne visada produktas kainuojantis brangiai arba pavadintas profesionalia kosmetika Jums tiks. Jeigu vis tiek neesate įsitikinusios šio produkto kokybe siūlome peržiūrėti, kaip plačiai jis yra naudojamas profesionalių visažistų. Jūs galite peržiūrėti nuotraukas su mūsų produkcija Dejavu make up facebook'o puslapyje.

  Kylant klausimams visada kreipkitės!

  FEEL THE WOW - FEEL READY TO SHINE

  FEEL THE WOW - FEEL READY TO SHINE