Apie mus

 • KĄ MES DAROME?

  Mūsų pradžia prasidėjo prie 4 metus, kai pradėjome atlikti makiažus. Nuolatinis klientų ratas ir noras kas kart jausti WOW mus stūmė judėti į priekį. Šiais metais mes Jums jau galime pasiūlyti vieno populiariausių savo šalyje gamintojo kosmetiką. Mes esame pirmieji, kurie Lietuvoje pradėjo tiekti šio gamintojo produkciją. Gamintojo, kuris turi savo laborotorijas, kur kiekvienas produktas akylai patikrinamas per daugybę gamybos stadijų, užtikrinant aukščiausius standartus. 

  TIKSLAS

  Mes norime, kad kiekviena Lietuvos moteris galėtų savo natūralų grožį paryškinti arba prižiūrėti savo odą dekoratyvine kosmetika.

  Tiek mūsų, tiek gamintojo vertybės sutapo. Inovatyvumas, saugumas ir unikalumas mums užtikrina konkurenciją. Mes galime Jums pasiūlyti visažo, veido ir kūno priežiūros priemones tokių pavadinimų kaip: INGRID BEI SKIN UP. 

  KAIP MES DIRBAME IR DIRBSIME?

  Mes esame orientuoti į tai, kad moteris įsigijusi mūsų produktą jaustųsi saugi nuo to momento, kai užsisakoma iki to momento, kol jis naudojamas.

  Dėl nuolatos kylančių dekoratyvinės kosmetikos rinkos kainų mes ilgus metus iešokojome ir stengėmės, kad Lietuvos moterys, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar finansinės padėties, galėtų tinkamai apsaugoti ir prižiūrėti veido odą.

  Šiandien mes tai padarėme. Mielosios moterys, Jūs turite pajausti, kad mūsų parduotuvėje INGRID kosmetikos naudojimas nebus brangus pirkimas. Tai bus pirkimas, kurį galite sau leisti. Kartu su mumis Jūs pasikeisite, o girdėdami aplinkinių WOW, įgausite pasitikėjimą, kuris yra nepakeičiamai svarbus Jūsų nusiteikimui ir būsenai darbe bei šeimoje.

  Jūs tik pagalvokite kiek daug galite padaryti: paslėpti odos netobulumus, drėkinti veido odą, apsaugoti lūpas bei odą nuo sezono darganų, paryškinti akis arba paryškinti blakstienas.

  Tai tik dalis to, ką galimą padaryti, kartu su INGRID dekoratyvine kosmetika internetu, o viskas yra labai paprasta:

  1. Išsirinkite sritį, kurią norite pabrėžti arba apsaugoti:

  • Veidui
  • Akims
  • Lūpoms
  • Odos priežiūra

  2. Užeikite į norimą skiltį arba nedvėjodami rašykite mus ir klauskite pagalbos.

  3. Perskaitykite produktų aprašymus arba susiekte su mumis, kad mes Jums padėtume atsakyti į iškilusį klausimą.

  4. Įsidėkite norimus produktus į prekių krepšelį ir peržiūrėję krepšelį pradėkite pirkimą

  5. Pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdą

  6. Naudokitės gauta produkcija, o jeigu reikalinga pagalba - kaip? Nedvejodami klauskite.

  Mes naudojamės moderniausiais pardavimo įrankiais, kartu su gamintojais sieksime nuolatos organizuoti grožio renginius tam, kad Lietuvoje visada būtų tik naujausios grožio tendencijos. Bet kaip ir pradžioje taip ir ateityje patys svarbiausi išliks mūsų nuolatiniai klientai, kuriems mes galime ne tik patarti dėl kosmetikos priemonių, bet ir kartu sukurti juntamą WOW efektą. Mes tikime, kad draugystės ryšys tarp visažisto ir klieno yra pats stipriausias, kurį kartu užtikrinsime.